Logo

המלצות

עופר דיאמנט, גמזו 2010

א.ת. תל אביב (כקבלן מבצע) 2014

הוא היה המפקח, ליוה אותנו גם בעבודה מול האדריכלית, גם בכתבי כמויות, גם במשא ומתן מול הקבלנים ואת הפרויקט.
הוא הציל לנו את הפרויקט, הוא הקפיד בכל החוזים שאך ורק הוא מאשר תשלומים יחסית לקצב ההתקדמות ותמיד הוא דאג לוודא שבקופת המזומנים שלי ישאר יותר כסף גם אם הקבלן לא היה מוכן והתחמק מעבודה אז יכולתי להמשיך עם קבלן אחר שישלים את העבודה שהקבלן הקודם לא ביצע. אז גם אם היה איחור בלוחות זמנים אז האיחור הוא עניין זעיר יותר בעקבות ההתנהלות מול שרון. אני לא הייתי מצליח להתמודד עם זה.
כל מה שהיה באחריותו שזה אומר יצירת כתבי כמויות, סיור קבלנים, הגעה בזמן כל מה שהיה קשור אליו היה מעולה, הוא היה מאוד מאוד בצד שלנו ובסופו של דבר הוא הצליח להגיש את הפרויקט ומבחינתי זה היה בסיכון מאוד גבוה.
גם כשהפרויקט נגמר הוא המשיך ללוות אותנו, הייתה לנו בעיה של איטום שניתן היה לזהות רק בחורף שהגיע אחרי זה, כמובן שהוא הגיע ישר ללא תשלום, הביא בעלי מקצוע והרגשנו שאנחנו בידיים טובות

שרון הוא בן אדם מאוד מאוד נעים, אף פעם אין חילוקי דעות, אף פעם אין בעיות הכל נפתר,הכל תמיד בנועם, הכל בשלווה נותן תחושה שהכל בשליטה. מאוד מאוד מעורב מכיר טוב הכל ויודע מה הוא עושה הכל ביושרה.
אתה מרגיש שאתה יכול לתת לו את המפתחות של הבית.
עמד בזמנים, נתן לי לוח זמנים מאוד מפורט איך הכל הולך לקרות הכל היה בסדר, גם מול השכנים הוא התנהל בצורה עצמאית דאג שהכל יהיה בנעם….תמיד שמר תמיד דאג שיהיה נקי תמיד…..אף פעם לא התנער מאחריות.

באמת שיש לי רק דבים מצויינים להגיד עליו,הוא בן אדם טוב הוא בן אדם נחמד ושמרנו על קשר מצויין.

….לא מוצאים הרבה כאלה בנוף ישראלי לקיחת אחריות ארוכות …..הוא היה מדהים בכל דבר…..צריך לקחת בחשבון שהוא לא עבד באתר עבודה אלא עבד בתוך בית שזה דורש הקפדה ייתרה. תן לקבלן אחר להכנס לך הביתה והוא ישבור לך את בית ויחריב את הכל ואילו הוא עבד שהיה ריהוט ודברים בבית ושמר על הכל

משפחת פרייס

האדריכל עודד פפרמן

שרון הינו מפקח בנייה קפדן ובעל ניסיון. פועל במקצועיות ובנחישות מרביים. בכל אזור, מקום בו אינו מכיר או יודע את התשובה, הוא מברר, חוקר ומביא את בעלי המקצוע הנדרשים והמקצוענים בתחומם. תכונה זו של שרון, לא מצויה אצל כל אחד, תכונה של ענווה והבנה שלא הכל נמצא בידו, אך ביכולתו לברר ולקדם פרויקטים בצורה קפדנית.
שרון עובד בלו״ז ברור, תוך הקפדה על הוצאת דוחות מצב אשר נותנים ללקוח את הביטחון שהדברים מתקדמים כמתוכנן.
גם במקרים של לחץ, אין זה יבוא על חשבון המקצועיות הבדיקות החוזרות ונשנות לוודא שהכל כשורה.
מומלץ בחום!!

שרון נבחר לנהל מספר פרויקטים מגוונים שתוכננו במשרדי בשנים האחרונות .הפרויקטים היו: מפעל לציוד רפואי ביהוד, בנין לדירות יוקרה ביפו, בריכת שחיה בהרצליה פיתוח, בניין מגורים בירושלים ופרויקט בינוי ובריכה בגני תקוה. הדרישות בפרויקטים השונים היו גבוהות. במגוון הפרויקטים שרון גילה אחריות ומסירות וחשיבה יצירתית בפתרון בעיות הדורשות תיאום מערכות ושילוב עבודת היועצים. שרון התמיד לעבוד עם תכניות העבודה האדריכליות הבין את פרטי הביצוע והקפיד לבצען כפי שתוכננו. שרון הגיע לוועדות התכנון כשהיה צורך לתאם אישורי בניה ותכניות ארכיון. שיתוף הפעולה ביננו היה פורה. תרומתו להצלחת הפרויקטים הייתה ניכרת.

מיקי ורפי סילבר

במאי 2013 טרם תחילת העבודות לבניית בית מגורים משותף ביוזמה פרטית בירושלים התלבטנו רבות בבחירת מפקח ומנהל פרויקט, הבחירה אינה פשוטה מכיוון שלבעל תפקיד זה חשיבות רבה בהליך הבניה. בסופו של יום הבחירה נפלה עליך. לאורך הליך הבניה שארך כשנה וחצי וכלל משברים לא קטנים עם הקבלן המבצע, למדנו להכיר אותך היטב , אתה אדם אמין , ישר, ונעים הליכות. סייעתה רבות בידינו לאורך כל הדרך בבחירת בעלי המקצוע, ניהול המו”מ מולם, חתימת ההסכמים וביצוע התשלומים. הידע הרב שיש לך בענף הבנייה ורמת המקצועיות שלך אפשרו לך לעמוד מול בעלי המקצוע ולהנחות אותם בעבודתם. בעזרת יכולות הניהול המעולות שלך ויחסי האנוש הטובים הצלחת גם לבצע את עבודתך ברוח טובה וללא חיכוכים מיותרים. אנו מודים לך על עזרתך הרבה, על נכונותך תמיד לעזור ולסייע ובעיקר על התוצאה הסופית